Fiyatlarımız | Eğitim Seti Hazırlama

EğitimSetiPro'ya Nasıl Sahip Olabilirsiniz?

“EğitimSetiPro’ya hemen sahip olup eğitim setlerimi kolayca, hızlıca, profesyonelce ve güvenli şekilde hazırlamak için ne kadarlık bir yatırım yapmam gerekiyor? EğitimSetiPro’nun fiyatı ne kadar?

Önce isterseniz gelin birkaç ufak gerçek üzerinden basit bir hesaplama yapalım…

 • Bir yazılımcı'dan EğitimSetiPro’yu sizin için sıfırdan geliştirmesini isteseniz, sizden talep edeceği ücret en az 3000 $ ile 7.000 $ arasındadır (ortalama) – bakım, güncelleme ve teknik destek maliyetlerini saymıyorum bile… Tabi bu yazılımcı tüm bu ek iş yüküyle uğraşmak ister mi orası da ayrı bir soru işareti.
 • EğitimSetiPro ile kolayca hazırlayıp maksimum güvenlikle sunacağınız eğitim setinizden günde sadece
  1 adet satsanız – eğitim setinizin ortalama 250 TL’den sattığını varsayarsak – kendinize günde 250 TL, ayda 7500 TL gibi bir kazancın kapılarını açabilirsiniz. Sosyal medyada ürün ve hizmetlerini tanıtan kişiler bu rakamlardan daha fazla satışlar yaptığını biliyorum 🙂 
 • EğitimSetiPro ile sadece birkaç tıkla profesyonelce hazırlayacağınız ve internet üzerinden potansiyel öğrencilerinize sunacağınız eğitim setinizin bilinirliğinize etkisi ne olurdu sizce? Bu bilinirlik, size ekstradan ayda tek bir özel ders öğrencisi bile getirse siz ve işinize katkısı ne olurdu?
 • Elde edebileceğiniz kazanç, yeni kazanabileceğiniz öğrenciler, adınızın internet üzerinden çok geniş kitlelerce duyulacak olması, eğitim setinizle anında kendinizi konunuzun uzmanı olarak konumlandırabileceğiniz gerçeği, hatta ve hatta profesyonel ve güvenli eğitim setinizle kendinizi diğer öğretmenlerden anında farklı kılacak olmanız… Tüm bunların sizin için değeri ne olurdu?
 • EğitimSetiPro ile tek bir sefer emek harcayıp hazırlayacağınız dijital eğitim setiniz size ve zamanınıza ihtiyaç duyulmadan tekrar tekrar izlenilebilecek. Değişik ülke ve şehirlerden belki de binlerce öğrenciye hazır eğitim setiniz ile yardım ederken, bu set üzerinden pasif kazanç elde ederken, ayni anda aileniz ve sevdiklerinizle dilediğiniz gibi vakit geçirebilmenin değeri ne olurdu sizce? Hayatta, zamanın önemini şöyle bir düşünün. Para, ev, araba, ilişkiler, mutluluk… hayatta her şey geri kazanılabilir, ama zaman asla!

Şimdi Sadece 1-2 Saniyeliğine Tüm
Bu Konuştuklarımızı Düşünün...

Tüm bu kapıları açıp akılcı öğretmenlerin dünyasına adım atmak için öğrenci başına ne kadar ödemenizi istesek sizi heyecanlandırırdı?

Video içeriklerinizi kolayca bir dijital eğitim setine dönüştürmek ve içeriklerin güvenliğini sağlayacak çok iyi düşünülmüş ve yoğun çalışmalar sonucunda geliştirilmiş bir teknolojiye sahip olmak…

Bir öğretmenin hayatında değiştirebileceklerini düşündüğünüzde, nasıl bir değeri olurdu?

200TL, 300TL, 500TL ve daha fazla ücretlere satacağınız bir dijital eğitim setinden ne kadarını böyle bir yazılıma sahip olmak için ödemek isterdiniz?

Amacımız, hayatında bazı şeyleri değiştirmek için bir şeyler yapmaya hazır olan her öğretmenimiz için bu kararı olabildiğince kolaylaştırmak.

Standart Paket

 • 100 Öğrenci Lisansı
 • 1 Yıl Ücretsiz Güncelleme
 • Web Panel Erişimi

Profesyonel Paket

 • Sınırsız Öğrenci Lisansı
 • Sınırsız Eğitim Seti
 • 1 Yıl Ücretsiz Güncelleme
 • Web Panel Erişimi

EğitimSetiPro’yu Hemen Şimdi Satın Alırsanız
Aşağıdaki Bonuslara Da Ücretsiz Olarak
Sahip Olabileceksiniz!

EğitimSetiPro deneyiminizin kusursuz olması ve hem siz hem de öğrencilerinizin başarısı için size “ufak” bir ayrıcalık daha sağlamak istedik. EğitimSetiPro sahibi olarak aşağıda belirttiğimiz bonuslara da ücretsiz olarak sahip olabileceksiniz!

BONUS - 1

EğitimSetiPro’nun Nasıl Kullanılacağı ile İlgili Adım Adım Videolu Anlatımlar:

EğitimSetiPro’nun kullanımı her ne kadar kolay olsa da yine de sizin için her şeyi çok daha kolay yapmak istedik. İşin teknik yönüyle çok uğraşmayın sadece içeriklerinize ve öğrencilerinize odaklanın istedik.


O yüzden, EğitimSetiPro’nun kullanımı ile ilgili A’dan Z’ye her şeyi adım adım anlatan videoları sizin için hazırladık. EğitimSetiPro’yu kullanmak için tek yapmanız gereken ekran paylaşımlı video anlatımlarımızı adım adım takip etmek.

Bilginizi Video Eğitim İçeriklerine
Dönüştürme Eğitimi:

Birçok öğretmen konusunu çok iyi biliyor ve ders anlatma konusunda sıkıntı yasamıyor. Öğretmenlerle yaptığımız çalışmalarda sıkıntı genelde teknoloji ve bilgisayar kullanımı aşamasında ortaya çıkıyor. Belki siz de benzer şekilde hissediyorsunuzdur. “Konumu iyi biliyorum, neler anlatacağımı da çok iyi biliyorum, sadece bunların videolarını hazırlamak beni düşündürüyor, işin bilgisayar ve teknoloji kısmını pek anlamıyorum, nasıl yapacağımı tam olarak bilmiyorum” diye düşünüyorsanız o zaman sizinle ücretsiz olarak paylaşacağımız bu bonus endişelerinizi tamamen ortadan kaldıracak.


Bu bonus’da, sadece bilgisayarınızı (ve dilerseniz ufak bir mikrofon kullanarak) nasıl videolu dersler hazırlayabileceğinizi size adım adım anlatıyor olacağız. Bu video eğitimi izledikten sonra artık sizin de video dersler içeren eğitimler hazırlamanız çok kolay olacak. Bu eğitimi takip ederek siz videolarınızı hazırlayın yeter, gerisini zaten EğitimSetiPro sizin için halledecek.

BONUS - 2

BONUS - 3

1 Yıl Ücretsiz Güncelleme:

EğitimSetiPro için yapılacak güncellemelerden bir Yıl boyunca ücretsiz bir şekilde faydalanacaksınız.


Bilgilendirici Not: Uygulamada yer alan lisans numaraları server (sunucu) üzerinde kayıt edilmektedir. Satın aldığınız ilk yıl için bu ücreti biz karşılıyoruz. Sonraki yıllar için yıllık 85 $ dolar şeklindedir.

EğitimSetiPro’ya Hemen Sahip Olmak İçin…

Standart Paket

 • 100 Öğrenci Lisansı
 • 1 Yıl Ücretsiz Güncelleme
 • Web Panel Erişimi

Profesyonel Paket

 • Sınırsız Öğrenci Lisansı
 • Sınırsız Eğitim Seti
 • 1 Yıl Ücretsiz Güncelleme
 • Web Panel Erişimi

EğitimSetiPro Teklifimizi
Son Bir Kez Kısaca Özetleyelim…

EğitimSetiPro yazılımı

Bonus 1: EğitimSetiPro kullanımı video anlatımları

Bonus 2: “Bilginizi video eğitim içeriklerine dönüştürme” eğitimi

1 Yıl Server(Sunucu) Ücreti Bizden

1 Yıl Geçerli Ücretsiz güncelleme 

Evet, sanırım her şey yeterince açık. bu teklifimizle amacımız bu teklifi sizin için olabildiğince karşı konulamaz kılmaktı.

Açıkçası, ürün sahipleri olarak içimizde “deli miyiz biz, bu ürün bu kadar ucuza, üstelik tüm bu artı avantajlarla verilir mi?” hissiyatı oluşmadı değil. Ama yine de bizi bu yolda destekleyecek ilk öğretmenlerimize, buna değecek bir ayrıcalık sağlamak istedik açıkçası.

Nasıl olsa EğitimSetiPro’yu kullanıp arzu ettiğiniz sonuçları aldığınız zaman, büyük emek, zaman ve para verip akılcı öğretmenlerimiz için ortaya çıkardığımız EğitimSetiPro’yu diğer öğretmen arkadaşlarınıza da tavsiye edeceksiniz.

Standart Paket

 • 100 Öğrenci Lisansı
 • 1 Yıl Ücretsiz Güncelleme
 • Web Panel Erişimi

Profesyonel Paket

 • Sınırsız Öğrenci Lisansı
 • Sınırsız Eğitim Seti
 • 1 Yıl Ücretsiz Güncelleme
 • Web Panel Erişimi

Artık Karar Zamanı ve Bu Karar Sizin…

EğitimSetiPro’nun size ve öğrencilerinize neler katabileceğini ve bunun sonucunda hayatınızda ne gibi şeyleri değiştirebileceğini kısaca bir düşünün…

EğitimSetiPro destekli eğitim setinizle internet üzerinden milyonlarca öğrenciye erişebilecek, binlerce öğrencinize başarılı olmaları için yardım ederken aynı zamanda eğitim setiniz üzerinden kazanç elde edebileceksinizHem de tekrar tekrar ayni konuları anlatarak değil, sadece bir kez emek verip hazırladığınız, adınızı taşıyacak profesyonel eğitim setiniz üzerinden!

Eğer siz de bu değerli ve geleceğe ışık tutmak isteyen öğretmenlerden biriyseniz, hak ettiğiniz değeri görmenizi, hak ettiğiniz maddi&manevi başarıya ulaşmanızı ve arzu ettiğiniz hayatı yaşayıp sevdiklerinize yaşatmanızı tüm kalbimizle istiyoruz.

Aslında EğitimSetiPro’nun temel amacı da bu; başarılı, iyi gelirli ve mutlu öğretmenler yaratmak!

EğitimSetiPro’yu başarınız için en mükemmel şekilde geliştirip en uygun şartlarda size sunarak üstümüze düşen görevi yaptık, akılcı öğretmenlerden biri olup maddi&manevi başarınız için size doğru ciddi bir adım attık.

Bundan sonrası artık sizin kararınız…

EğitimSetiPro ile fark yaratan dijital öğretmenler dünyasında görüşmek üzere…

Sık Sorulan Sorular

EğitimSetiPro’yu kullanabilmem için teknik bilgim olması gerekiyor mu?

Eğitim setim içerisindeki dijital video içeriklerim çalınıp internet üzerinden ücretsiz olarak paylaşılamaz mı?

Hazırlamış olduğum eğitim setini öğrencilerime ne şekilde ulaştırabilirim?

EğitimSetiPro’yu ne kadar süre boyunca kullanabilirim?

EğitimSetiPro yazılımından sadece öğretmenler mi faydalanabiliyor?

Uygulama hangi platformlarda çalışmaktadır?

Bu sayfada listelenmemiş başka bir sorunuz mu var?