Görsel Eğitim | Eğitim Seti Hazırlama

Eğitim Seti Pro

Eğitim Seti Pro İle Video İçeriklerinizi Profesyonelce Hazırlanmış Dijital Bir Eğitim Setine Çevirebilirsiniz

Eğitim Seti Uygulaması ile video eğitim içeriklerini şifreleyerek dağıtıma hazır hale getirebilir sonrasında öğrencilerinizle USB ya da link paylaşımı yoluyla lisanslı bir şekilde paylaşabilirsiniz.

Güvenlik En üst Seviyede

Eğitim Seti Pro'nun gelişmiş özellikleri sayesinde video eğitim içeriklerinizin internete düşüp ücretsiz olarak paylaşılmasını engelleyebilirsiniz. 

Gelişmiş güvenlik özelliği olan Eğitim Seti Pro sayesinde eğitim setiniz her öğrenci için tek bir bilgisayarda çalışıyor olacak.

Ayrıca videolarınız hiçbir şekilde bilgisayarlara indirilemiyor veya başka bilgisayarlarda oynatılamıyor olacak. Evet, ekran kaydı yapan gelişmiş yazılımlar dahil birçok bilgisayar programı videolarınızı kayıt edemeyecek!

EğitimSetiPro ile;

Video içeriklerinizi - sadece birkaç tıkla - kolayca satışa hazır bir dijital eğitim setine dönüştürebilirsiniz.
Eğitim Setlerinin lisanslaması “Lisans Numarası” ile olmaktadır. Lisans numaralarının her bir tanesi bir sete aittir ve hazırlanan her sette farklı bir “Lisans No” vardır. “Lisans No” olmazsa set çalışmaz.

Bu şekilde hazırlanan eğitim setleri sadece eğitim setini alan öğrencinizin ya da müşterinizin bilgisayarında bir lisans numarası ile çalışıyor, Böylelikle emek verip hazırladığınız içeriklerin paylaşılmasını önleyip, korsana düşmesini önlüyoruz.

EğitimSetiPro Uygulama Aşamaları

Uygulamayı İndir

EğitimSetiPro yazılımını bilgisayarınıza indiriyorsunuz ve size verilen Lisans numaraları ile birlikte uygulamayı kullanabilir ve Sizde öğrencilerinize hazırlanan bu eğitim setini USB ya da DVD kaydederek Lisanslı ve güvenilir bir şekilde paylaşabiliyorsunuz.

Videoları Şifrele

Hazırlanmış video derslerinizi EğitimSetiPro’nun converter uygulamasını kullanarak profesyonel ve markanızı simgeleyen bir eğitim setine dönüştürüyorsunuz.

Videoaları Kaydet

Hazırlamış olduğunuz eğitim setini DVD ortamına ya da Flash bellek üzerine kayıt ederek dağıtıma hazır hale getiriyorsunuz.

Öğrencilerinle Paylaş

Eğitim setinizi internet üzerinden satıyorsunuz veya da özel ders öğrencilerinize destek içerikler olarak veriyorsunuz.

Lisans Al

Eğitim setinizi alan her öğrenciye bir aktivasyon kodu gönderiyorsunuz.

İşlem Tamam

Öğrenci EğitimSetiPro yazılımını tercih ettiği bir bilgisayara indiriyor ve verdiğiniz bu aktivasyon kodunu girerek eğitim setinize ve tüm içeriklere erişiyor.

Videoları bilgisayarına indiremiyor, ekran kaydı programlarını çalıştıramıyor, videolarınızı paylaşamıyor. Video içeriklerini sadece EğitimSetiPro’yu aktif ettiği bilgisayarda kendi izleyebiliyor.

Eğitim Seti Pro Paket ve Lisans Seçenekleri

Eğitim Seti Uygulaması için sitemizde üç farklı lisans seçeneği mevcuttur. Ayrıntılar için aşağıdaki linki tıklayınız.