Program Kullanımı | Eğitim Seti Hazırlama

EğitimSetiPro Nasıl Çalışıyor ? 

Kolay,Hızlı Profesyonel,Güvenli

Eğitim Seti Uygulaması ile video eğitim içeriklerinizi şifreleyerek dağıtıma hazır hale getirebilir sonrasında öğrencilerinizle USB ya da link paylaşımı yoluyla lisanslı bir şekilde paylaşabilirsiniz.

Bir eğitimci yada konusunda uzman bir girişimci olabilirsiniz. Eğitimler hazırlayıp öğrencilerinizle ya da müşterilerinizle ücret karşılığında satmak istiyorsunuz. İşte tam burada biz devreye giriyoruz.

İki farklı şekilde çalışmalarınızı tamamlayabiliriz . İlk etapta örnek bir set tarafınıza iletilir bu set üzerinden siz dilediğiniz değişiklikleri rahatlıkla yapabilirsiniz.

Ya da eğitim içeriklerini Google Drive veya farklı bir platforma yükleyerek bize iletebilirsiniz sonrasında düzenlemeleri biz yapıp size üç gün içinde teslim edebiliriz.

Bu şekilde hazırlanan eğitim setleri sadece eğitim setini alan öğrencinizin ya da müşterinizin bilgisayarında bir lisans numarası ile çalışıyor, Böylelikle emek verip hazırladığınız içeriklerin paylaşılmasını önleyip, korsana düşmesini önlüyoruz.

Not: Eğitim Setlerinin lisanslaması “Lisans Numarası” ile olmaktadır. Lisans numaralarının her bir tanesi bir sete aittir ve hazırlanan her sette farklı bir “Lisans No” vardır. “Lisans No” olmazsa set çalışmaz.

Bu nedenle satmayı düşündüğünüz Eğitim seti adeti kadar lisans numarası almanız gerekmektedir.Yukarıda anlattıklarımızı bir örnekle açıklayacak olursak:

Matematik öğretmenisiniz, ve 30 kişilik özel öğrenciniz var ve öğrencilerinizle hazırladığınız video eğitimlerinizi satmak istiyorsunuz !

Sırasıyla sistemden 30 tane İş Adeti ( Lisans No )satın alıyorsunuz.

Sonrasında video içeriklerinizi bize e-mail yoluyla bize ulaştırıyorsunuz.

En geç 3 gün içinde size özel eğitim setini hazırlayıp tarafınıza ulaştırıyoruz.

Video eğitim içeriklerini  kendinizde rahatlıkla düzenleyebilirsiniz. Genel işleyiş olarak aşağıdaki aşamalar gerçekleşmektedir.

Uygulamayı İndir

EğitimSetiPro yazılımını bilgisayarınıza indiriyorsunuz ve size verilen Lisans numaraları ile birlikte uygulamayı kullanabilir ve Sizde öğrencilerinize hazırlanan bu eğitim setini USB ya da DVD kaydederek Lisanslı ve güvenilir bir şekilde paylaşabiliyorsunuz.

Videoları Şifrele

Hazırlanmış video derslerinizi EğitimSetiPro’nun converter uygulamasını kullanarak profesyonel ve markanızı simgeleyen bir eğitim setine dönüştürüyorsunuz.

Videoaları Kaydet

Hazırlamış olduğunuz eğitim setini DVD ortamına ya da Flash bellek üzerine kayıt ederek dağıtıma hazır hale getiriyorsunuz.

Öğrencilerinle Paylaş

Eğitim setinizi internet üzerinden satıyorsunuz veya da özel ders öğrencilerinize destek içerikler olarak veriyorsunuz.

Lisans Al

EğitimSetiPro web öğretmen panelinden girerek, eğitim setinizi alan her öğrenciye bir aktivasyon kodu gönderiyorsunuz.

İşlem Tamam

Öğrenci EğitimSetiPro yazılımını tercih ettiği bir bilgisayara indiriyor ve verdiğiniz bu aktivasyon kodunu girerek eğitim setinize ve tüm içeriklere erişiyor. Videoları bilgisayarına indiremiyor, ekran kaydı programlarını çalıştıramıyor, videolarınızı paylaşamıyor. Video içeriklerini sadece EğitimSetiPro’yu aktif ettiği bilgisayarda kendi izleyebiliyor.

Eğitim Seti Pro Paket ve Lisans Seçenekleri

Eğitim Seti Uygulaması için sitemizde üç farklı lisans seçeneği mevcuttur. Ayrıntılar için aşağıdaki linki tıklayınız.

EğitimSetiPro ile Az Bulunan Akılcı Öğretmenlerin
Avantaj Ve İmkânlarına Sahip Olacaksınız… 

Dersleri ve konu anlatımlarını bir kez hazırlayıp, sizden bağımsız tekrar tekrar izlenebilmesini sağlayacaksınız. Bir yerde kendinizi klonlamış olacaksınız:) Ortaya çıkacak ürünü ister dijital eğitim seti olarak satın isterseniz de sizden özel ders alan öğrencilerinize destek kaynak olarak sunun. Öğretmen-Öğrenci-Aile mutluluk üçgeni 😉

Zamanı daha etkili kullanmış olacaksınız. Unutmayın kazanç çalıştığınız süreyle değil, sunduğunuz değerle doğru orantılıdır – neden akılcı bir öğretmen olarak kendinize ve ailenize ayırabileceğiniz daha çok zamanınız olmasın?

Bir kez hazırlığınız dijital eğitim setinin satışlarından tekrar tekrar kazanç elde etmiş olacaksınız.

Öğrenci peşinde koşmak yerine dijital eğitim setinizi satacak, sadece seçeceğiniz özel öğrencilerle bire bir çalışmayı tercih edebileceksiniz. Artık siz yeni öğrenci peşinde değil, onlar sizinle çalışabilmek peşinde koşacak.

Teknolojiye ayak uyduran bir öğretmen olarak, kendinizi anında diğer öğretmenlerden farklı kılmış olacaksınız… Ve tabi ki dijital bir eğitim setinin sahibi olarak kendinizi anında konunuzda uzman bir otorite olarak konumlandırmış olacaksınız (aynen kitabı çıkmış bir yazar gibi, hatta çok daha iyisi!)

EğitimSetiPro sayesinde video eğitim içeriklerinizin korsana düşüp internet üzerinden ücretsiz olarak paylaşılmasına engel olacaksınız. Bundan sonrasını siz değil, emek hırsızları düşünsün. Diğer öğretmenleri bilemeyiz ama EğitimSetiPro ile siz ve video içerikleriniz artık tamamen güvende!

Eğitim Seti Pro Paket ve Lisans Seçenekleri

Eğitim Seti Uygulaması için sitemizde üç farklı lisans seçeneği mevcuttur. Ayrıntılar için aşağıdaki linki tıklayınız.